Hakkımızda

FizyoForm Sağlıklı Yaşam Merkezi, bünyesinde Pilates, Manuel Terapi, Fitness, Klasik ve klinik masaj, Sauna, Vitamin Bar, Obezite'de egzersiz tedavisi, MS, Hemipleji, Parkinson vb. nörolojik hastalara yönelik grup terapileri ve özel rehabilitasyon teknikleri uygulanmaktadır.

Ayrıca fizyoterapistlerin buluşma noktası ve Kurs merkezi olarak da faaliyet göstermekte olan FizyoForm Sağlıklı Yaşam Merkezi Fzt. K.Zafer AKSUNGUR tarafından kurulmuştur.

FİZYOFORM Sağlıklı Yaşam Merkezi, "SİZE ÖZEL SPOR" sloganıyla yola çıkarak 2010 Ocak ayında Butik Spor Salonu konseptiyle hizmet sunmaya başladı. FİZYOFORM olarak spor önündeki fiziksel, zamansal, çevresel yaygınlaştırmayı misyon edindik. Bunun için profesyonel bir çatı altında FİZYOTERAPİST, ANTRENÖR, EĞİTMEN, MASÖR/MASÖZ, İDARİ ve DESTEK kadrolarımızı bir araya getirdik. Kısa sürede kapasitemizin yarıdan fazlasını doldurduk. Değerli üyelerimeze göstermiş oldukları yoğun ilgi ve talep için teşekkür ederiz.

Henüz sizinle tanışmadıysak, sizleri merkezimizde ağırlamaktan, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermekten mutluluk duyarız.

" Size Özel Spor "
Yapmayı planladığınız sporun türü, süresi, etkinliği sizin vücut yapınız, mesleğiniz ve fiziksel özelliklerinize göre farklılık gösterir. Yapacağınız spor aktivitelerinin amacınıza uygun optimum faydayı sağlaması için uzman kişiler tarafından size özel program hazırlanmalıdır. Program öncesinde vücudunuzun kas ve iskelet yapısı gözden geçirildiğinde, fiziksel rahatzsızlığınız olsa dahi, spor aktivitenizi sağlıklı sürdürebilir, kesintisiz ve düzenli spor hayatına sahip olabilirsiniz.